ISO 14001

...zpět  

Poptávkový formulář

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely

Zaškrtnutím níže uvedeného políčka „poskytuji souhlas“ udělujete souhlas společnosti UKQS CERTIFICATION SE, IČ 05748917 ke zpracování jména, příjmení, e-mailové adresy a telefonu k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů po dobu 3 let. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat na e-mailové adrese gdpr@ukqs.cz.

S ohledem na zpracování osobních údajů máte práva v souladu s čl. 15–20 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679, zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu a právo na výmaz.

Systém environmentálního řízení (EMS)

Norma ISO 14001 se zabývá ochranou životního prostředí (EMS - systém environmentálního managementu). Podnikatelské subjekty jsou povinny se řídit zákony, které jsou uplatňovány v zájmu ochrany životního prostředí.

 • ochrana ovzduší
 • ochrana půdy
 • řízené odpadové hospodářství
 • ochrana vod

Výsledkem zavadění EMS je na jedné straně příspěvek k trvalému ekonomickému růstu a prosperitě podnikatelského subjektu, na druhé straně postupné snižování negativních dopadů jeho činností na životní prostředí. Prokázání zákazníkům, orgánům státní správy a veřejnosti svůj přístup k životnímu prostředí.

Zde je náhled certifikátu, který vystavujeme našim klientům.
Jak zavádíme normu ISO 14001 právě my?!

Nabízíme Vám zavedení této mezinárodní normy tzv. "na klíč". Znamená to, že náš kvalifikovaný poradce připraví kompletně celou Vaši firmu k certifikačnímu auditu, kde je samozřejmě také přítomen. Z Vaší strany je potřeba zvolit si jednoho člověka ve firmě, který bude našemu kvalifikovanému poradci dávat informace o Vaši firmě, tak aby měl podklady na přípravu a mohl ho zaúkolovat do příští návštěvy. Samotnou přípravu řízené dokumentace pak provádí náš kvalifikovaný poradce mimo Vaši firmu tak, aby Vám "nebránil" ve Vašem podnikání, vždyť čas jsou peníze, že?

Proč si vybrat právě nás k přípravné fázi?

 • připravíme Vás k certifikaci "na klíč"
 • máme konzultanty na profesionální úrovni
 • 100% záruka úspěšného certifikačního auditu a tím získání certifikátu
 • naše společnost je pojištěna
 • čas a cena (v případě zájmu jsme schopni připravit vaši firmu k certifikaci rychle)
 • nabízíme referenční program (AKCE přiveďte firmu)
 • jsme držiteli certifikátu kvality dle ISO 9001Máte zájem o přípravnou fázi k certifikaci dle ISO 14001?

"Tak to je skvělé, na liště klikněte na kontakt, zavolejte nám nebo pošlete e-mail
a my se Vám co nejdříve rádi ozveme."

Tým UKQS (ekvalita.cz)

  

...zpět na předchozí stránku 

Podnikáme bez korupce

© Všechna práva vyhrazena (copyright) UKQS (ekvalita.cz) - GDPR, BOZP školení, poradenství a certifikace ISO, ISO 9001, zákonné požadavky pro firmy, bezpečnostní prověrka NBÚ

841 999 841

internetový marketing