O nás


ekvalita = equality = rovnost

"POSUŇTE SE S NÁMI O LEVEL VÝŠE"

 ZAVÁZALI JSME SE K ODPOVĚDNOSTI - PODNIKÁME BEZ KORUPCE 

NÁŠ SLOGAN:

" E v e r y t h i n g   i s   e n e r g y . .
. . e n e r g y   i s   l i f e . .
. . l i f e   i s   b u s i n e s s . .
. . b u s i n e s s   i s   e v e r y t h i n g ! " © 

Jsme moderní, dynamicky se rozvíjející společnost, zaměřená zejména na poskytování komplexních služeb v oblasti systémů řízení kvality (poradenství a certifikace ISO - ISO 9001, ISO 14001 apod.) včetně pořádání odborných kurzů a školení v České republice a na Slovensku. Provádíme optimalizaci nákladů a zvýšení výkonnosti procesů (jejich optimalizaci) v malých, středních, ale i velkých společnostech.

Dále se naše společnost zabývá veškerými zákonnými požadavky pro firmy, jako jsou např. školení BOZP a PO, životní prostředí, nakládání s odpady apod.

Připravujeme firmy i osoby na bezpečnostní prověrku NBÚ od stupně "VYHRAZENÉ" přes stupně "DŮVĚRNÉ" a "TAJNÉ" až po stupeň prověrky "PŘÍSNĚ TAJNÉ".

Máme licenci od britské společnosti UNITED KINGDOM QUALITY SYSTEM LTD (dále jen UKQS) na vydávání prestižního britského certifikátu kvality podle požadovaných standardů UKQS.


Disponujeme mnoholetou zkušeností svých odborných pracovníků. Nabízíme vám osobitý přístup, profesionalitu a hlavně kvalitu. Rádi se staneme součástí úspěchu Vás i Vaší společnosti.

Máme zaveden a certifikován systém řízení kvality (QMS) podle ISO 9001.Naše vize

Chceme vytvářet a udržovat dobré jméno každé společnosti, ale i jednotlivce. Naším cílem není kvantita, ale především kvalita. Pokud tedy hledáte nejlevnější cenu na trhu, na nás se neobracejte, patříme k těm dražším. Stojíme si však za svojí prací a ručíme za ni. Dalším neméně důležitým cílem je podpora naší značky ekvalita.cz.

V současné době investujeme do propagace naší značky především v Plzeňském, Karlovarském a Jihočeském kraji. Postupem času chceme investovat do propagace i do ostatních krajů v České republice a na Slovensku.

Přejeme Vám úspěšný den a těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi. 

Kontaktujte nás ještě dnes!


S pozdravem

Tým UKQS (ekvalita.cz)  

Poptávkový formulář

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely

Zaškrtnutím níže uvedeného políčka „poskytuji souhlas“ udělujete souhlas společnosti UKQS CERTIFICATION SE, IČ 05748917 ke zpracování jména, příjmení, e-mailové adresy a telefonu k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů po dobu 3 let. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat na e-mailové adrese gdpr@ukqs.cz.

S ohledem na zpracování osobních údajů máte práva v souladu s čl. 15–20 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679, zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu a právo na výmaz.

Podnikáme bez korupce

© Všechna práva vyhrazena (copyright) UKQS (ekvalita.cz) - GDPR, BOZP školení, poradenství a certifikace ISO, ISO 9001, zákonné požadavky pro firmy, bezpečnostní prověrka NBÚ

841 999 841

internetový marketing