ISO/TS (IATF) 16949 - kvalita v automobilovém průmyslu

 

...zpět

Poptávkový formulář

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely

Zaškrtnutím níže uvedeného políčka „poskytuji souhlas“ udělujete souhlas společnosti UKQS CERTIFICATION SE, IČ 05748917 ke zpracování jména, příjmení, e-mailové adresy a telefonu k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů po dobu 3 let. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat na e-mailové adrese gdpr@ukqs.cz.

S ohledem na zpracování osobních údajů máte práva v souladu s čl. 15–20 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679, zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu a právo na výmaz.


ISO/TS (IATF) 16 949 je norma splňující všechny požadavky normy ISO 9001 /systém řízení kvality/ s rozšířením požadavků na kvalitu v automobilovém průmyslu.


ZAVEDEME VÁM TENTO SYSTÉM ŘÍZENÍ DLE ISO/TS (IATF) 16 949 RYCHLE, KVALITNĚ A BEZ STAROSTÍ!

Proč právě normu ISO/TS (IATF) 16 949?

V automobilovém průmyslu jsou kladeny vysoké požadavky nejenom na kvalitu výrobků, ale z velkého hlediska právě na samotné řízení kvality /management/. Jednotlivé automobilky vytvářely své standardy pro dodavatele. Postupně se však spojily a vytvořily jednotnou normu ISO/TS (IATF) 16 949 podle které certifikaci na systém řízení kvality pro automobilový průmysl uznávají.

Proč si vybrat právě nás k přípravné fázi?

  • připravíme Vás k certifikaci dle normy ISO/TS (IATF) 16 949 formou full service "na klíč"
  • máme konzultanty na profesionální úrovni a nabízíme zastupitelnost konzultantů
  • 100 % záruka úspěšného certifikačního auditu a tím získání certifikátu
  • naše společnost je pojištěna
  • čas a cena
  • kvalitu dáváme vždy na první místo

Tým UKQS (ekvalita.cz)

 

...zpět na předchozí stránku 

Podnikáme bez korupce

© Všechna práva vyhrazena (copyright) UKQS (ekvalita.cz) - GDPR, BOZP školení, poradenství a certifikace ISO, ISO 9001, zákonné požadavky pro firmy, bezpečnostní prověrka NBÚ

841 999 841

internetový marketing