OHSAS 18001

...zpět 

Poptávkový formulář

Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely

Zaškrtnutím níže uvedeného políčka „poskytuji souhlas“ udělujete souhlas společnosti UKQS CERTIFICATION SE, IČ 05748917 ke zpracování jména, příjmení, e-mailové adresy a telefonu k marketingovým účelům, tzn. k nabízení produktů po dobu 3 let. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat na e-mailové adrese gdpr@ukqs.cz.

S ohledem na zpracování osobních údajů máte práva v souladu s čl. 15–20 obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679, zejména právo na přístup k osobním údajům, právo na opravu a právo na výmaz.

Systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (OHSMS)


OHSAS stanoví požadavky na systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (OH&S), které organizaci umožní řídit rizika OH&S a zlepšovat úroveň organizace v této oblasti.

Tato norma OHSAS byla vyvinuta jako odezva na naléhání zákazníků požadujících normu, podle níž by bylo možno posuzovat a certifikovat systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

OHSAS 18001 byla vytvořena jako kompatibilní s normami systému managementu ISO 9001 (kvalita) a ISO 14001 (životní prostředí) pro usnadnění integrace systémů managementu kvality, životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Zde je náhled certifikátu, který vystavujeme našim klientům.Pomůžeme i Vám zavést systém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci podle požadavků OHSAS 18001. Jednoduše, kvalitně a bez starostí.
Na základě informací od Vás doporučíme i certifikační orgán.

Tým (UKQS) ekvalita.cz

 

...zpět na předchozí stránku 

Podnikáme bez korupce

© Všechna práva vyhrazena (copyright) UKQS (ekvalita.cz) - GDPR, BOZP školení, poradenství a certifikace ISO, ISO 9001, zákonné požadavky pro firmy, bezpečnostní prověrka NBÚ

841 999 841

internetový marketing